Psaníčka

Divadlo, ples, firemní večírek i party s přáteli. To vše jsou večerní společenské příležitosti, kde potřebujete vhodný outfit včetně důležitého stylového detailu – kabelky.  Protože velké kabelky jsou určené na denní nošení, bude tou správnou volbou psaníčko či společenská kabelka. Vzhledem k omezeným rozměrům těchto společenských kabelek musí dámy myslet na to nejnutnější, ale co víc by potřebovaly než rtěnku, pudr a zrcátko, maximálně kapesníčky a malý parfém? S tím si každá dáma ve společnosti vystačí. Vybírejte psaníčko pečlivě, velmi příjemnou součástí je například řetízek, na kterém lze psaníčko nosit přes rameno či v ruce a pokud jej nevyužijete, rafinovaně ho zastrčíte dovnitř. Vnitřní podšívka by také měla obsahovat minimálně jednu kapsičku, do které vsunete malé tenké zrcátko, a tak je kontrola makeupu během celého večera zajištěna.

Ty tam jsou časy, kdy se nutně musel odstín společenské kabelky volit shodně s botami, ale při výběru dbejte na určitou sourodost s večerní róbou. Dále pak doporučujeme nevybírat nutně psaníčko černé barvy, pokud chcete něco neutrálního, raději zvolte diamantové psaníčko či jiný kovový odstín.

Široký výběr psaníček naleznete na našem eshopu, a proto Vás zveme na jejich prohlídku ZDE

Přejeme Vám příjemnou zábavu na večírcích, plesech, divadlech či jiných společenských akcích a ať je Vám vybrané psaníčko dobrým společníkem.

psanicka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *