Jaký je rozdíl mezi eshopy? Jaké dáváme záruky? Jakou kvalitu u nás nakupujete? To jsou otázky, které si klademe za vás a na které vás zveme nahlédnout pod pokličku každodenní práce, kterou neustále zlepšujeme a inovujeme. 

 

Kabelky do našeho eshopu vybíráme z těch nejkvalitnějších materiálů, které kontrolujeme jak při vstupu tak při výstupu ze skladu. Při expedici kabelky si dáváme maximálně záležet na tom, aby z našeho skladu byla vyexpedována v bezvadném stavu. Zkontrolujeme funkčnost zipů, jestli kabelka obsahuje pásek na nošení přes rameno, jestli má v pořádku podšívku a zastříhneme případné nitky z výroby. Na takto ručně zkontrolovanou kabelku věšíme visačku s naším logem, která garantuje pečlivou prohlídku zboží. V zimních měsících navíc kabelky impregnujeme kvalitními přípravky značky Collonil, abychom je ochránili proti nízkýcm teplotám při expedici.

Kabelku následně zabalíme do obalu, ty volíme podle druhu a citlivosti materiálu. Kabelky kožené balíme do protiprachového vaku a následně do bublinkové fólie, aby nedošlo u případných nárazů v krabici k poškození. 

Kabelku vložíme do igelitové tašky s naším logem. Ta pak putuje do krabice potřebné velikosti. V žádném případě kabelku nijak do krabic nemačkáme, musí ležet po celou dobu volně. Ke kabelce přibalujeme fakturu, návod k použití a děkovný dopis za nákup právě v našem internetovém obchodě. Jako poděkování zasíláme 5% slevu na další nákup na www.bagzoom.cz 

 

Poslední kontrolu před odesláním věnujeme kompletizaci Vámi zadaných požadavků v objednávce. Kontrolujeme Vaše požadavky k objednávce, doručovací adresy a volbu přepravní společnosti. Hlídáme si čas odeslání, proto expedice probíhají dvakrát denně, abychom zaručili odeslání objednávek do 24 hodin. 

Takto zabalené zboží již čeká na odvoz k přepravním společnostem. Z důvodu vyšší bezpečnosti přepravy jsme zvolili k výrobě krabic třívrstvou lepenku, která snese vyšší zátěž a můžeme si být takto jisti, že Vámi objednané zboží dorazí nejen včas, ale také v pořádku. Máme ty nejlepší dmlouvy s přepravními společnostmi, které zaručují doručení do druhého dne! Ceny za poštovné dotujeme, abychom finanční zátěž těchto vysoce kvalitních služeb nepřenesli pouze na zákazníka, ale aktivně se jich účastníme. V našem eshopu nekupujete "zajíce v pytli", ale kvalitní kabelku s láskyplnou péčí celého našeho týmu. Přejeme Vám příjemný a spokojený nákup na www.bagzoom.cz