Na naše zboží poskytujeme 14 denní záruku vrácení zboží bez udání důvodu (tento však doporučujeme uvádět vždy). Během 14 dnů od doručení máte čas si zboží důkladně prohlédnout, ověřit si, zda plně odpovídá Vaší představě, a v případě, že Vám z nějakého důvodu nevyhovuje, nám jej vrátit či požádat o výměnu za zboží jiné.

V případě, že chcete zboží vrátit či vyměnit, kontaktujte nás emailem, ve kterém uvedete číslo Vaší objednávky, doporučujeme také uvést důvod vrácení či výměny zboží a připojit bankovní spojení, na které požadujete zaslat peníze zpět. Můžete nás kontaktovat pomocí odpovědi na email, který jsme Vám zaslali v souvislosti s Vámi provedenou objednávkou, které se to týká, či nám napište na: info@bagzoom.cz

Nepoužité zboží k vrácení důkladně zabalte, nedávejte jej do menších obalů, než do které se svou velikostí vejde a nijak jej nemačkejte. Může tak dojít k jeho poškození!
 
Korespondenční adresa pro vrácení zboží je:
Bagzoom s.r.o.
Komenského 600
697 01 KYJOV

Ihned po obdržení zboží v původním stavu Vám vracíme zpět peníze či expedujeme Vámi vybranou kabelku na výměnu! Žádné prodlevy od nás nečekejte.